YoBit – Visų krypto-valiutų prekybos platforma! Nemokami Coin’s!

By in Bitcoin gavyba, Forex on 2016 birželio 11

YoBit – Jau kurį laiką veikianti ir spėjusi rinkoje įsitvirtinti, palaikanti daugiau nei 600 rūšių skirtingų krypto-valiutų prekybos platforma. Čia taip pat galite pasiimti nemokamų valiutų ir turėdami kantrybės iš jų ateityje neblogai uždirbti. Papildžius sąskaitą galite įsigyti įvairių valiutų tam tikromis porcijomis tikėdamiesi vertės kilimo, o čia daugeliu atveju kaina tik kyla. Rasite ir visiems puikiai žinomą DICE (kauliukų) žaidimą. Vartotojo sąsaja labai patogi, viskas paprasta, aišku ir savo vietose, galima pasirinkti anglų arba rusų kalbą.

YoBit prekybos platformą nebus sunku perprasti ir pradedantiesiems.

Visi pinigų įskaitymai ir išėmimai įvykdomi akimirksniu (užtenka 1 patvirtinimo Bitcoin tinkle). Ši platformą veiklą vykdo jau beveik 2 metus ir per šį laiką užsitarnavo gerą reputaciją. Mano uždarbio strategija šiame puslapyje bus: nemokamų valiutų rinkimas kasdien, sąskaitos papildymas 100 USD ir užsipirkimas perspektyvių krypto valiutų, 5 skirtingas valiutas pradžiai po 20 USD vertės. Savo prekybos rezultatus atnaujinsiu ir šią platformą rekomenduoju išbandyti visiems, netgi tiems kurie nori dirbti be investicijų. Kantriai ir sistemingai prekiaujant, galima pasiekti tikrai gerų rezultatų.

Daugiau nei 600 skirtingų krytpo-valiutų kasdien nemokamai!

Platformoje yra įdiegta daug saugumo funkcijų, tokių kaip SSL sertifikatai, prisijungimo patvirtinimas, DDOS apsauga ir kt. Šis tinklapis taip pat puikiai gali pasitarnauti kaip 600+ piniginių vienoje vietoje. Čia rasite ir pokalbių funkciją, kurioje aktyviai diskutuoja daugelis YoBit prekiautojų.

Kaip pradėti?

Užsiregistruojame, pasipildome sąskaitą ir/arba renkame savo nemokamas monetas skiltyje “FreeCoins”. Sąskaitą galima pildyti su Bitcoin, PerfectMoney, Payeer ir OKPay mokėjimo procesoriais. Itin maži prekybos mokesčiai – 0,2%. Netrukus atnaujinsiu straipsnį su asmeninėmis rekomendacijomis kokias valiutas pirksiu ir kt.

ATSIDARYTI SĄSKAITĄ
(Bitcoin Lietuva – Facebook)

Vytautas Perminas

Internetiniu uždarbiu domiuosi ir užsiimu jau 5 metus. Per šį laiką sukaupta informacija dalinuosi su Jumis. Jei turit kokių klausimų su konkrečiu mano uždarbio pasiūlymu, drąsiai kreipkitės.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

 • Martynas Blažys

  Pats
  jau kurį laiką dirbu su šia kompanija, tai galiu pridėti šiek tiek nuo
  savęs. Visų pirma, patarčiau investuoti tik į kiek žinomesnius coinus,
  nes labai didelė dalis vadinamujų shitcoinų piniginių Yobit saite po
  kiek laiko pradeda nebeveikt ir tai nesutvarkoma
  kelis mėnesius, kartais net iki tol, kol coinas numiršta.. Iš nemokamai
  dalinamų coinų uždirbti nėra šansų, nes daugumos duodamų coinų būna
  verti maždaug 1 Satoshi. Aš pats Yobit’e be jokių investicijų uždirbau
  maždaug 0,05 BTC (jie gauti iš Yobit signature campaign), po truputį
  investuojų į altcoinus. Išmoėjimai vyksta tikrai labai greitai.

  • Labai ačiū už išsakytą nuomonę!

 • Naujas uždarbio pasiūlymas. Rytoj pasipildysiu sąskaitą ir nuo pirmadienio pradėsiu prekiauti.

© 2013 - 2017 Darbasinternetu.lt (V2) priklauso UAB "IT sprendimų grupė" įk. 304471579.