TrafficCircleShare – Klasikinio TrafficMonsoon modelio projektas!

TrafficCircleShare yra nauja lankytojų apsikeitimo, reklamų spaudinėjimo platforma, kuri dalijasi pelnu su visais kurie perka reklamos paketus. Projektas labai panašus į TrafficMonsoon, tik labai šviežias! Reklamos paketų kainos yra nuo $5 iki $50, kurie uždirba apie 2% kasdien iki 110%! Štai visos reklamos galimybės:

  • Cash Links (PTC reklamos kurios atsinaujina kasdien)
  • Banner Links (468×60 dydžio reklaminiai baneriai kurie yra jūsų vidiniame ofise taip pat duoda jums pinigų jei juos žiūrėsite iki 30 sekundžių)
  • Login Ads (tai reklamos kurias matysite tik prisijungę prie vidinio ofiso)
  • Start Page Ads (tai pirmoji reklama kai tik pradedate žiūrėti lankytojų apsikeitimo reklamas)
  • Massive Traffic
  • Banner Ads

Ir nemokami ir Pro nariai gali uždirbti pinigus TrafficCircleShare. Neinvestavę galite spaudinėti reklamas ir banerius vidiniame ofise arba reklamuoti platforma draugams. Reklamuodami projektą uždirbsite net 10% nuo jūsų pakviestų žmonių pirkimų! Taip pat gausite net 50% nuo komandos reklamos paspaudimų! Pro nariai, kurie nori dalyvauti pelno dalybose, privalo įsigyti metinę narystę kuri kainuoja $10.

  • Privalumai: Daug uždarbio galimybių. Galima dirbti be investicijų. Pakankamai sąžiningas mokėjimo planas su grąža iki 110% už išlaidas perkant reklamą. Klasikinis TrafficMonsoon tinklapio stilius. Administracija atrodo tikra ir sąžininga.
  • Trūkumai: Privaloma susikurti savo reklaminį skydelį, o tai gali būti sudėtinga atlikti naujokams. Daugiau neradome, žinote? Komentuokite!

Kai tik perkama reklama tinklapyje TrafficCircleShare programa uždirba pinigus. Mes taip pat galime gauti savo dalį! Kiekvienas reklamos paketas suteikia jums reklamos kreditų ir pinigų grąžą iki 110%. Čia ir slypi pagrindinis uždarbis, o reklamos paketų kainuos tik nuo $5!

Pavyzdžiui, pirkdami reklamos paketą už $30, mes gausime 20 PPC kreditų. Tai reiškia, kad jūs gausite neribotą skaičių parodymų kol tik jūsų baneris pasieks 20 paspaudimų. Be viso to, jums duodama 1000 lankytojų apsikeitimo kreditų, bei pinigų grąžą iki $33 nuo kiekvieno paketo!

trafficcircleshare

Uždarbis iš reklamos pardavimų yra skirstomas kiekvieną valandą ir yra atkeltas 24 valandoms. Tai reiškia viskas ką uždirbate yra iš vakar dienos reklamos pardavimų. Kaip rašėme anksčiau, jūs privalote peržiūrėti 11 reklamų, norėdami gauti grąžą už nupirktus reklamos paketus ir komisinius už komandą programoje TrafficCircleShare.

Jūs galite prašyti išmokos kai tik surenkate pirmuosius $2. Tarp kitko, kiekvieną kartą kai prašysite išmokos, jūsų išmokos limitas pakils +$1, kol pasieksite $10 minimalios išmokos limitą. Visos išmokos išmokamos per 24 valandų laikotarpį į betkokį mokėjimo pocesorių arba į tą, iš kurio buvo atlikta daugiausia pirkimų.

(RevShare Lietuva – Facebook)

Vytautas Perminas

Internetiniu uždarbiu domiuosi ir užsiimu jau 5 metus. Per šį laiką sukaupta informacija dalinuosi su Jumis. Jei turit kokių klausimų su konkrečiu mano uždarbio pasiūlymu, drąsiai kreipkitės.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

© 2013 - 2017 Darbasinternetu.lt (V2) priklauso UAB "IT sprendimų grupė" įk. 304471579.