Savy – Labai paprastas būdas skolinti privatiems asmenims

Savy – atrodo pirmoji Lietuvoje naujos kartos finansinė institucija, veikianti pagal pasaulyje plačiai paplitusį jungtinio finansavimo (angl. person-to-person lending) modelį (plačiau). Jų tikslas suvienyti investuotojus ir tuos, kuriems tos investicijos reikalingos. Šios teikiamos paslaugos administruojamos tik elektroninių priemonių pagalba, todėl naudojimasis jomis neatima daug laiko ir yra itin paprastas: tiek investuoti, tiek skolintis galima iš bet kurios pasaulio vietos prisijungus prie Savy savitarnos. Kadangi šis jungtinis finansavimas pagrįstas “Žmogus – žmogui” principu, jie siūlo mažesnes palūkanas paskolos gavėjams ir didesnę grąžą investuotojams, nei galėtų pasiūlyti kitos finansines paslaugas teikiančios institucijos.

Investavimas į paskolas, kaip ir kitos investavimo rūšys, siejamas su rizikomis. Kad rizika būtų kuo mažesnė, Savy atidžiai vertina kiekvieną paraišką ir ją pateikusį asmenį, pasinaudojant asmens duomenų valdytojo statusu, suteiktu Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos, kreditų biuro „Creditinfo“ sukauptais duomenimis, paskolos gavėjų banko sąskaitų išrašais ir kita reikalinga informacija, taip pat reguliuoja paskolos palūkanų normą mažas pajamas gaunantiems asmenims. Investuotojo paskyroje, paskolų paraiškų sąraše, atsiduria tik įvertintos ir pripažintos atitinkančiomis keliamus reikalavimus paraiškos.

Savy keliami reikalavimai paskolos gavėjams:

 • Patvirtinta tapatybė – paraiškų sąraše atsiduria tik tų asmenų paraiškos, kurie patvirtino savo tapatybę Paysera sąskaitos pagalba
 • Tinkamos pajamos – banko sąskaitų išrašų pagalba nustatoma, ar asmuo turi reguliarias ir adekvačias paskolos sumai pajamas
 • Asmens mokumas – paskolą gauti gali tik asmenys, paraiškos pateikimo dieną neturintys nei vienos skolos

Taip atrodo paskolų, į kurias siūloma investuoti, sąrašas.

Svarbu pabrėžti, kad investuotojas pats pasirenka, į kurias paskolas ir kokią sumą investuoti, todėl ir rizika, susijusi su investavimu į paskolą, tenka pačiam investuotojui. Savy yra platforma, skirta investuotojams rasti paskolos gavėjus ir atvirkščiai, Savy neteikia vartojimo kreditų, todėl reikalavimas būti įrašytiems į vartojimo kreditų davėjų sąrašą netaikomas. Šiuo metu vystomas dialogas su Lietuvos banku dėl jungtinio finansavimo santykių reglamentavimo (daugiau informacijos proceso eigoje). Kiekvienas investuotojas supranta ir prisiima investavimo riziką, kuri yra neatsiejama investavimo santykių dalis, todėl, kaip ir bet kuri investicija, taip ir investicija Savy, turi savo riziką. Siekiant valdyti investavimo riziką, Savy investuotojams į vieną paskolą leidžiama investuoti ne daugiau 145 €.

Jei paskolos gavėjas vėluoja sumokėti įmoką, taikomi papildomi mokesčiai bei skaičiuojamos vėlavimo palūkanos, kurios atitenka investuotojui. Jeigu vėluojama sumokėti įmoką daugiau nei 40 dienų, skolos išieškojimą Savy perduoda kompetentingoms institucijoms. Pirmiausia skola išieškoma ikiteismine tvarka – per antstolį. Ikiteisminio proceso metu siekiama, kad pasklos gavėjas grąžintų skolą kaip įmanoma greičiau, netaikant priverstinio pobūdžio priemonių. Jei nepavyksta susitarti, skolos išieškojimas vykdomas teisminiu būdu, skola išieškoma iš paskolos gavėjo turto, proceso metu taikomos laikinosios apsaugos priemonės, pvz., areštuojamas asmens turtas.

Mano investicinis portfelis, investuota į daugiau nei 114 paskolų, kurių daugumos vertė 5 €.

Investuotojui nereikia bendrauti su paskolos gavėju, nes Savy administruoja visas procedūras iki paskolos grąžinimo, įskaitant ir skolos išieškojimą, vykdomą kompetentingų institucijų. Skamba gerai? Iš viso lietuviai jau pateikė paskolų paraiškų už daugiau nei 50 mln. eurų!

Kaip pradėti?

Pirmiausia privalote užsiregistruoti saugioje mokėjimo sistemoje PaySera (per šią, Lietuvos banko kontroliuojamą mokėjimų sistemą, vyksta tapatybės patvirtinimas ir investavimas). Sekantis žingsnis būtų pasipildyti PaySera sąskaitą vienu iš daugelio būdų (pvz. bankiniu pavedimu). Savy sistemoje matysite PaySera sistemos balansą. Truputi palaukiame, kol bus įskaityti pinigai (paprastai per 5 minutes) ir pasirinkę “Investuoti”, vartome norinčių pasiskolinti pasiūlymus, terminus, sumas, sąlygas ir visą kitą informaciją apie paskolos gavėjus. Paskolos labai greit užpildomos, tai jas tenka “gaudyti” arba galime naudoti automatinį investavimą.

Šiuo metu investuoju į kiekvieną naują paskolą po 5 €. Viso jau investavau daugiau nei 1000 € (apie 200 skirtingų paskolų). 60 iš jų pavyko parduoti su pelnu (dažniausiai naudoju 10% antkainį) antrinėje rinkoje, 20 paskolų grąžintos anksčiau laiko ir nei vienai paskolai dar neprireikė teisminio išieškojimo! Šiuo metu man jau išmokėjo ~530 €. Praktiškai visos paskolos grąžinamos laiku, kai kurios truputi vėluoja, ir dar nei vienai paskolai neprireikė teisminio išieškojimo. Sėkmės kolegos!

 1. Atsidarome sąskaitą PaySera (jeigu dar neturite).
 2. Registruojamės Savy.
 3. Pildome PaySera sąskaitą per betkokį Lietuvos banką.
 4. Prisijungiame į privačią Facebook grupę.

Vytautas Perminas

Internetiniu uždarbiu domiuosi ir užsiimu jau 5 metus. Per šį laiką sukaupta informacija dalinuosi su Jumis. Jei turit kokių klausimų su konkrečiu mano uždarbio pasiūlymu, drąsiai kreipkitės.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

 • Edvinas

  Puikus straipsnis apie Savy.lt, nors šiuo metu Lietuvoje yra ir daugiau veikiančių platformų, siūlyčiau pasidomėti ir kitomis. Jungtinis finansavimas ganėtinai rizikingas, tačiau tinkamai išskaidžius riziką, galima nemažai uždirbti. Apie tai kaip sumažinti riziką, galite paskaityti: http://sutelk.lt/nuo-ko-pradeti/diversifikavimas-nesudekite-visu-kiausiniu-i-viena-pintine/

 • Sveiki!

  Norime pranešti, jog šiandien (05.23 d.), keisis SAVY puslapio domenas.

  Ką reiktų žinoti:

  Nuo šiol pagrindinis SAVY puslapio domenas bus https://www.gosavy.com/

  Suvedus senąjį https://www.savy.lt/ domeną būsite nukreipti į https://www.gosavy.com/

  Keičiasi tik SAVY domenas, prekės ženklas išlieka “SAVY”

  Dėl domeno keitimo darbų gali atsirasti trumpas laiko tarpas (~30 min.), kada SAVY puslapis bus neprieinamas.

  Produktyvios ir pelningos savaitės!

  Turite klausimų? Mielai atsakysime!

  Savy naujienas sekite Facebook, Twitter ir Savy forume.
  T: +37052720151, E: [email protected]

 • Sveiki!

  Gavę raštišką informaciją iš VMI šiame naujienlaiškyje informuosime apie tikslią deklaravimo tvarką ir pateiksime deklaracijos pavyzdį. Po ilgo bendravimo su Valstybine Mokesčių Inspekcija buvo sutarti pagrindiniai deklaravimo ir mokesčių mokėjimo principai, kuriais su jumis dalinamės. VMI atsakymą su detalesne informacija pridedame prie šio naujienlaiškio.

  Pagrindiniai principai dėl palūkanų apmokestinimo:

  – Per platformą išmokėtos palūkanos yra B klasės pajamos, todėl jas deklaruoti ir 15% pajamų mokestį turi sumokėti investuotojai iki einančių metų gegužės 1 dienos.

  – Pirmi mokestiniai metai yra už 2015, t.y. deklaravimo terminas yra iki 2016 gegužės 1 dienos.

  – Apmokestinamos visos gautos palūkanos nuo pirmo cento. Pažymima, kad suma negali būti mažinama per kalendorinius metus patirtais nuostoliais (netekimais) dėl paskolų, kurių gavėjai nevykdo mokėjimų laiku.

  – SAVY, pasibaigus kalendoriniams metams, iki vasario 15 dienos pateiks VMI deklaraciją FR0471 apie kiekvieno investuotojo gautas palūkanas ir jos atsispindės preliminarioje deklaracijoje. Už 2015 metus tokios deklaracijos nėra pateiktos, todėl sumas įrašyti turite patys. Nuo kitų metų visos sumos bus preliminarioje deklaracijoje.

  Dėl individualios veiklos registravimo:

  – Skolinimas per Platformą nėra pripažįstama individualia veikla. Atkreiptinas dėmesys, kad tai netaikoma skolinimui ne per Platformas. SAVY pateikia nuomonę tik dėl skolinimo per SAVY. Jeigu esate registravę individualią veiklą tik skolinimui per SAVY – joje prie pajamų rašykite nulius, nes pajamos iš palūkanų yra ne individualios veiklos pajamos.

  Dėl pajamų, gautų už reikalavimo teisės prekybos, apmokestinimo ir individualios veiklos:

  – Prekyba reikalavimo teisėmis per Platformą nėra pripažįstama individualia veikla.

  – Pelnas, gautas iš reikalavimo teisių pirkimo ir pardavimo (t.y. pirkimas antrinėje rinkoje ir pardavimas antrinėje rinkoje arba investavimas pirminėje rinkoje ir pardavimas per antrinę rinką) yra B klasės pajamos. Jos deklaruojamos ir apmokestinamos taip pat, kaip ir palūkanos t.y. iki einančių metų Gegužės 1 dienos.

  – Taikomas 15% palūkanų mokestis.

  – Svarbu: Reikalavimo teisių prekybos pelnui yra taikoma lengvata, nustatyta visoms per mokestinį laikotarpį iš kito turto perleidimo gautoms pajamoms – t.y. iš skirtumo atėmus 2500 EUR. T.y. jeigu neturėjote jokio kito turto kuriuo prekiavote (tai nėra taikoma nekilnojamajam turtui ir vertybiniams popieriams) tai iš reikalavimo teisių pelnas bus mažinamas 2500 EUR suma. Jeigu vykdėte kitas operacijas, tai lengvata skaičiuojama kartu su kitomis pajamomis. Kiti daiktai tai gali būti iš esmės bet koks asmeninis turtas, bet kokie kilnojami daiktai, įranga, baldai, brangakmeniai 🙂 ir t.t.

  Dėl delspinigių apmokestinimo:

  Pagal VMI išaiškinimą delspinigiai yra A klasės pajamos, todėl išskaičiuoti ir deklaruoti palūkanas turi Platforma. Prisipažinsime, realybėje nematome sprendimo kaip tai šiuo metu padaryti, mus toks išaiškinimas labai nustebino, todėl visus delspinigius ir toliau pervedinėsime jums tiesiogiai kol išspręsime kaip teisingai elgtis su delspinigių apmokestinimu. Apie tai informuosime atskirai, bet tai nedaro įtakos metinėms deklaracijoms.

  Praktinė deklaravimo instrukcija:

  Pavyzdį kaip deklaruoti palūkanas bei pajamas iš reikalavimo teisių perleidimo, parengė advokatų kontoros SORAINEN vyresnioji mokesčių teisininkė Rasa Mikutienė. Atsakomybės ribojimo tikslu informuojame, kad SAVY nėra mokesčių patarėjas ir konsultantas, todėl šias instrukcijas teikiame rekomendaciniais tikslais. Vadovaukitės preliminaria VMI parengta deklaracija, o iš kur imti sumas pateikiame apačioje.

  Palūkanų deklaravimo instrukcija:

  – Kur įrašyti pajamų sumą ir kt. informaciją žiūrėkite pridedamo PDF failo 3 psl. Palūkanos deklaruojamos priede P. Pasirinkite pavyzdyje nurodytus kodus. Gautų palūkanų sumą pasiimkite iš SAVY investuotojo paskyroje esančios “Mano investicijos” lentelės Skiltyje ” Pelningumas” eilutėje “Uždirbtos palūkanos per 2015 m”. Mokėtiną mokesčių sumą automatiškai apskaičiuos VMI sistema.

  Reikalavimo teisių prekybos deklaravimo instrukcija:

  Deklaruoti ir pildyti informaciją, nurodytą deklaracijos pavyzdyje 4/5 psl. reikia tik šiais atvejais (labai didelė tikimybė, kad jums to daryti nereikia):

  – SAVY investuotojo paskyroje esančios “Mano investicijos” lentelės Skiltyje “Antrinė rinka” eilutėje “2015 m. antrinės rinkos pelnas/nuostolis” yra didesnė negu 2500 EUR suma;

  – Jeigu vykdėte kitą prekybą ir jūsų VMI parengtoje preliminarioje deklaracijoje T priede yra nurodytos kitos prekybos sumos ir jūs manote, kad sudėjus gautą pelną iš kitos prekybos su 2015 m. antrinės rinkos pelnu (viršuje nurodytos eilutės duomenys) apmokestinama bendra suma yra didesnė negu 2500 EUR, t.y. pritaikius 2500 EUR lengvatą jums vis tiek reikės mokėti 15% mokestį.

  Svarbu! Visais kitais atvejais T formos pildyti nereikia ir deklaruoti antrinės rinkos prekybos duomenų nereikia.

  Kadangi šiuo metu esanti investuotojo paskyroje statistika nenurodo už kokią sumą pirkote reikalavimo teisių (nurodo tik už kokią sumą pardavėte ir kokią sumą uždirbote / praradote), todėl prašome susisiekti tik tuos investuotojus, kurie iš reikalavimo teisių prekybos uždribote daugiau negu 2500 EUR pelno ir tais atvejais, kai preliminarioje deklaracijoje pas jus nurodyta, kad iš kito turto uždirbote pelno, kurį sudėjus su iš antrinės prekybos gautu pelnu suma bus didesnė negu 2500 EUR. Šiais atvejais atskirai apskaičiuosime reikiamą deklaracijai deklaruoti sumą, už kurią pirkote reikalavimo teisių. Nuo kitų metų visos sumos bus apskaičiuotos automatiškai.

  Kadangi veiklos apmokestinimo klausimas šiais metais užsitęsė, priminsime, kad nuo kitų metų platforma iki Vasario 15 dienos pateiks VMI deklaraciją, kurioje bus informuota kiek koks investuotojas uždirbo palūkanų ir pelno iš antrinės prekybos, todėl tokia informacija automatiškai bus pateikta jūsų preliminarioje pelno mokesčių deklaracijoje. Už 2015 metus deklaracijas irgi pateiksime, bet dar nežinome ar tai bus iki Gegužės 1 dienos, nes yra ypatingai didelis informacijos kiekis.

  Tikimės kad instrukcija yra aiški ir primename, kad, deja, negalime konsultuoti jūsų bendrais deklaracijos pildymo klausimais, todėl prašome susisiekti tik tuos investuotojus, kuriems reikia suteikti informaciją, už kokią sumą jie pirko reikalavimo teisių, kad galėtų pildyti T formos priedą (kai antrinės prekybos pelnas yra didesnis negu 2500 EUR).

  VMi išaiškinimą ir deklaracijos instrukciją rasite čia: https://drive.google.com/folderview?id=0B7YUL8PN4vzQY2h3aEg0Nzl0T0k&usp=sharing

  Turite klausimų? Mielai atsakysime!

  Savy naujienas sekite Facebook, Twitter ir Savy forume.
  T: +37052720151, E: [email protected]

 • Gerb. Kliente,

  IBAN tipo sąskaita nuo šiol gali naudotis visi Paysera klientai!

  Paysera prisijungė prie SEPA erdvės ir nuo šiol klientams, turintiems 3 „Standard“ ar 4 „Unlimited“ identifikacijos lygį, suteikia galimybę naudotis IBAN tipo sąskaita. Visose elektroninių mokėjimų eurais šalyse – SEPA erdvėje – pinigų siuntėjo ir gavėjo sąskaitos nurodomos tik IBAN formatu.

  Daugiau informacijos pateikiama el. laiške visiems esamiems klientams.

 • Sveiki!

  Nuo šiandien (03.21) SAVY investuotojams jau galima atsisiųsti viso savo portfelio suvestinę realiu laiku, Excel formatu, pagal kurią galite individualiai daryti skirtingus statistinius pjūvius, analizuoti rezultatus, išgauti išsamesnę ir gilesnę statistinę informaciją, kurti savo reitingus ir pan. Excel investicijų suvestinę rasite skiltyje “Mano investicijos”

  Norime atkreipti dėmesį, kad yra didelė tikimybė, kad TIKRAI atrasite neatitikimų, nes duomenų bazėje yra milijonai įrašų. Informuokite mus apie tai, ir, esant neatitikimams, kol kas vadovaukitės “mano investicijos” pateikiama informacija. Kol kas neatitikimų (nebent tai būtų kritiniai) netaisysime, nes dabartinis prioritetas yra garantinis fondas. Patogumo, tikslumo klausimus spręsime po garantinio fondo paleidimo – tikimės Balandžio mėn viduryje.

  Pasiūlymus galite pateikti čia: pasiūlymai

  Excel investicijų suvestinės terminų paaiškinimus rasite paspaudę “Terminų paaiškinimai”.

 • Mano investicinis portfelis, investuota į daugiau nei 75 paskolas, kurių daugumos vertė 5 €.

 • Sveiki, vakar įvyko susitikimas tarp SAVY, LR Finansų ministerijos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovų. Atrodo, kad pavyko sutarti dėl pagrindinių principų, pagal kuriuos tarpusavio skolinimo ir sutelktinio finansavimo veikloje bus apmokestinamos investuotojų pajamos ir kaip tai bus atliekama.

  Sutarėme, kad sulauksime oficialaus raštiško patvirtinimo ir tada galėsime šia visa informacija pasidalinti su investuotojais. Tikimės, kad tokią informaciją gausime vėliausiai Balandžio mėnesio pradžioje.

  Tuo tarpu rekomenduojame:- tiems, kurie svarstė registruoti individualią veiklą – kol kas neregistruoti;- palaukti teikiant deklaraciją už 2015 metus. Kai tik gausime oficialą informaciją – ja iš karto pasidalinsime. Gerų investicijų!

  Turite klausimų? Mielai atsakysime!

  Savy naujienas sekite Facebook, Twitter ir Savy forume.

  T: +37052720151, E: [email protected]

 • SAVY platformos naujienos!

  Sveiki, rašome apie sistemos atnaujinimus, kurie buvo padaryti šiomis dienomis. Taip pat informuojame, kad kovo 1d. bus atnaujinta “mano investicijos” investuotojo paskyra.

  Sistemos atnaujinimai:

  1. Automatiniame investavime galėsite pasirinkti paskolos tikslą, t.y. galėsite pasirinkti į kokį paskolos tikslą norite kad būtų investuojama automatiniu būdu – t.y. jeigu nepažymėsite nieko, sistema investuots į visus paskolos tikslus, jeigu pažymėsite tik t.t. paskolos tikslą / tikslus – sistema investuos į pažymėtą tikslą (-us).

  2. Mano investicijų sąraše matysite datą prie vėluojamos paskolas, nuo kada paskola vėluoja.

  3. Toliau koreguojame savo procedūras ir, norėdami užtikrinti, kad refinansavimo atveju iš tiesų visada paskolos yra refinansuojamos, keičiame pinigų pervedimo tvarką. Artimiausiu metu savo Paysera sąskaitų išrašuose galėsite matyti, kad pinigai yra rezervuojami į UAB Bendras finansavimas tarpinę sąskaitą. Tokiu atveju už paskolos gavėją atliksime refinansavimo pavedimus ir būsime tikri, kad paskolos gavėjo įsipareigojimai sumažėja. Tokiu būdu taip pat sumažinsime administracinį krūvį rinkdami pavedimų įrodymus po paskolos išmokėjimo, kaip darome šiuo metu. Artimiausią savaitę pavedimus testuosime, vėliau, pereisime prie pavedimų finansavimo per tarpinę sąskaitą. Visi paskolos gavėjo dokumentai ir toliau bus atvaizduojami paskyroje kaip iki šiol.

  4. Excel eksportas – po keletos savaičių visi galėsite eksportuoti savo paskolų portfelį excel formatu – apie tai būsite informuoti atskirai.

  5. Po Gruodžio mėnesio “mano investicijų” paskyros atnaujinimo susilaukėme nemažai kritikos ir pasiūlymų dėl papildomų kategorijų. Pasistengėme atsižvelgti į daugelį sutampančių pasiūlymų ir padarėme atnaujinimus. Jie taip pat aktualūs atskiriant pajamas kas metus. Taip pat, kadangi planuojame padaryti duomenų eksportą, visi investuotojai galės pagal savo poreikį dirbti su informacija, nes negalime atsižvelgti į visų rekomendacijas. Apačioje rasite paaiškintus pagrindinius skirtumus ir pakeitimus. “Mano investicijų” skiltis bus atnaujinta kovo 1d.

  – Aktyvių investicijų balansas. Čia skaičiuojame visas investicijas, kurios dar nėra grįžusios, t.y. visų negrįžusių įmokų paskolų dalys. Į šią sumą nėra įskaičiuojamos teisminiam skolos išieškojimui perduotų paskolų investicijos.Aktyvias investicijas išskyrėme į dvi grupes: atliktos pirminėje ir antrinėje rinkose.

  – Apyvarta SAVY platformoje į X paskolas (-ų). Ši eilutė pakeičia senojo dashboard’o “Investuota suma į X paskolas (-ų)” eilutę. Tik į šią sumą dabar dar įskaičiuojame ir antrinėje rinkoje sumokėtą mokestį už parduotą reikalavimo teisę.

  Taip pat informaciją išskaidome detaliau. Dabar rodome aktyvias ir grąžintas investicijas vienoje vietoje bei atskiriame “default’ines” paskolas. Tai yra tos paskolos, kurioms yra pradėtas teisminis skolos išieškojimo procesas (raudonos investicijos). Čia rodome visą defaultinės paskolos likutį. T.y. jeigu investuota 50 eur, bet iš jų jau grįžo 20 eur investicijų dalis, čia atvaizduosime 30 eur.

  – Vėlavimų lentelėje paryškinome delspinigius. Dabar aiškiai matosi kokia yra sumokėtų ir nesumokėtų delspinigių suma (mažiau teksto).

  – Grąžintų paskolų lentelė yra atnaujinta ir informacija čia pateikiama TIK apie paskolų, kurios grąžintos anksčiau termino, investicijas.

  Nuo šiol labai daug informacijos pateiksime apie investicijas parduotas antrinėje rinkoje:

  – Antrinės rinkos pelnas/nuostolis. Pelną/nuostolį apskaičiuojame sudėjus investicijos iki pardavimo uždirbtas palūkanas su pardavimo kaina ir iš šios sumos atimame likusią investicijos dalį ir antrinėje rinkoje sumokėtą 1% mokestį. Visus šiuos dėmenis atvaizduojame atskirai.

  – 2015/16 m. sumokėtas mokestis už parduotą reikalavimo teisę. Atskyrėme pagal metus.

  – 2015/16 m. antrinės rinkos pelnas/nuostolis. Anksčiau skaičiuotą antrinės rinkos pelną išskyrėme pagal metus. T.y. jeigu investicija buvo parduota 2016 metais, visą informaciją (uždirbtas palūkanas, pardavimo kainą, sumokėtą mokestį ir likusią paskolos dalį) rodome prie 2016 metų antrinės rinkos pelno.

  Nauja lentelė “Pelningumas”

  – Palūkanos su antrinės rinkos pelnu/nuostoliu už 2015 m. Čia yra atvaizduojamos 2015 metais uždirbtos palūkanos kartu su antrinės rinkos pelnu/nuostoliu patirtu 2015 metais.

  – Pelnas už 2015 m.: Šioje eilutėje sumuojame uždirbtas palūkanas su gautais delspinigiais. Reikšmė visada bus teigiama.

  Atnaujintoje paskyroje daugelyje atvejų bus parodyti informaciniai ženkliukai su apibendrinta skilties informacija.

  Svarbu – tikimes sulaukti iš VMI komentarų dėl galimybės nuskaityti nesugrįžusias investicijas. Kadangi nėra bendros praktikos kada tokias investicijas laikyti nurašytomis ir nenorėdami klaidinti investuotojų norime sulaukti bendros pozicijos ir tokiu atveju atvaizduosime negrįžusių investicijų sumą pagal bendrus standartus. Bet kuriuo atveju išieškojimo veiksmai bus tęsiame ir investicija tikėtina bus grąžinta po išieškojimo proceso.

  Artimiausiu metu informuosime apie kitus aktualius pakeitimus. Jeigu turite klausimų ir pasiūlymą – kreipkitės, visada atsakysime.

  Savy naujienas sekite Facebook, Twitter ir Savy forume.
  T: +37052720151, E: [email protected]

  darbasinternetu.lt/savy
  facebook.com/groups/savy.ltu

 • Pakviestas draugas į SAVY – 10 €!

  facebook.com/groups/savy.ltu

 • Savy investuotojų susitikimas Sausio 25d. 18:00-20:00h. Vokiečių g. 20, Vilnius

  Susitikimo tikslai:
  1. Paskolos paraiškos vertinimo proceso parodymas
  2. Savy 2015 m. rezultatų pristatymas
  3. 2016 m. Savy planų aptarimas
  * NT paskolų produkto plėtra
  * Paskolos Verslui
  * Garantinis fondas
  * Sharing Economy konferencija
  4. Investuotojų klausimų, pasiūlymų, investavimo strategijų aptarimas

  REGISTRUOKITĖS Į SUSITIKIMĄ: http://bit.ly/1ZH9nWx

  Lauksime atvykstant!

  Savy naujienas sekite Facebook, Twitter ir Savy forume.

  T: +37052720151, E: [email protected]

 • Siunčiame mūsų partnerių Sorainen advokatų kontoros parengtą informaciją apie Vartojimo kredito įstatymo esminius pasikeitimus ir jo įtaką SAVY ir investuotojams.

  Kas yra svarbiausia? Įstatymų leidėjas investuotojams nustatė 5000 EUR investicijų limitą per 12 kalendorinių mėnesių į paskolas per vieną platformą – tai reiškia, kad nuo įstatymo taikymo dienos mes pradėsime skaičiuoti jūsų atliktas investicijas nuo nulio (00.00 EUR) iki kol jos pasieks 5000 EUR sumą. Po 12 mėnesių vėl investicijų skaičių pradėsime skaičiuoti nuo nulio. Svarbu paminėti, kad investicijų sumos apribojimas taikomas tik vartojimo paskoloms. Paskoloms su NT įkeitimu limitai negalioja.

  Ką daryti jeigu šiuo metu mano portfelis didesnis negu 5000 EUR? Nieko, nes iki įstatymo taikymo SAVY dienos limitai nesiskaičiuoja ir galite investuoti be apribojimų. Nuo įstatymo taikymo dienos, jūsų investicijų dydį pradėsime skaičiuoti nuo nulio. Svarbu – nuolat diversifikuokite savo portfelį ir skaidykite sumas į skirtingas investicijas.

  Nuo kurios dienos taikysite 5000 EUR apribojimą? Šiuo metu vyksta tikslinimasis nuo kada SAVY bus taikomas įstatymas, nes 5000 EUR apribojimas yra taikomas tarpusavio skolinimo platformai, kaip subjektui. SAVY, kaip ir visos kitos platformos, šiuo metu yra vartojimo kredito davėjas ir per 6 mėnesius nuo įstatymo įsigaliojimo dienos turi įsirašyti į tarpusavio skolinimo platformų registrą. Todėl anksčiausiai, nuo kada pradėsime taikyti 5000 EUR apribojimą yra 2016 02 01. Apie konkrečią datą informuosime 2016 sausio mėnesį.

  Platformos veiklos tęstinumo planas – tai vienas iš SAVY pasiūlymų, kuriuos priėmė įstatymų leidėjas. Tai reiškia, kad tarpusavio skolinimo platformos turės parengti jų veiklą užtikrinantį planą tuo atveju, jeigu platforma nuspręs stabdyti savo veiklą. Tokiu atveju visas platformos administruojamas portfelis toliau bus prižiūrimas kitos įmonės arba organizacijos, toliau bus renkamo įmokos, administruojami vėlavimai ir platformos investuotojai neturi patirti jokių nepatogumų.

  Plačiau skaitykite čia: sorainen.com/legal/newsflash/2015/lt-payment-services-nov-2015/lt.html

 • Sveiki, norime Jums pristatyti naujo dizaino ir funkcionalumo investuotojo paskyrą, kurią išbandyti galėsite jau dabar. Paskyros atvaizdavimas sukurtas atsižvelgiant į Jūsų išsakytus poreikius.

  Kas naujo? Jame matysite atgautas palūkanas ir investicijų dalį, visų dienų vėlavimus, paskolų skaičių į kurį investavote ir kitus skaičius.Taip pat atsižvelgiant į didėjantį investicijų sąrašą, kartu su naujo dizaino investuotojo paskyra, pristatome filtrą. Jo dėka, galėsite išsifiltruoti investicijas pagal pasirinktus kriterijus. Tokius kaip investicijos suma, kredito reitingas, paskolos tipas ir kita.

  Pajamų deklaravimo tikslu investuotojo paskyroje bus nurodytos už 2015 metus gautos palūkanų pajamos. Jeigu esate registravę individualią veiklą, pajamas deklaruokite iki 2016 05 01. Kadangi šiuo metu dar vis galioja pajamų priskyrimas A klasės pajamoms (jeigu nėra registruota individuali veikla), todėl palūkanas turėtų sumokėti paskolos gavėjas deklaruojant įmokas kiekvieną mėnesį. Esame informavę valstybinę mokesčių inspekciją daugiau negu prieš metus, kad ši prievolė realiai negalima įgyvendinti dėl to, kad paskolų gavėjai neturi investuotojų duomenų, bei, kad dažniausiai mokesčio dydis mokant kas mėnesį yra per mažas. Mus yra informavusios institucijos, kad šiuo metu yra rengiami mokestinių įstatymų pakeitimai, kurie turi logiškai sureguliuoti mokesčių mokėjimo klausimą. Daugiau apie diskusijas mokesčių mokėjimo klausimais, VMI atsiųstus išaiškinimus skaitykite mūsų forume.

  Kas laukia artimiausiu metu? Šiuo metu testuojamas duomenų eksportavimas iš investuotojo paskyros, kad galėtumėte gauti visų atliktų investicijų duomenis įvairiais pjūviais. Taip pat dirbame ties kitais sistemos tobulinimais.

  facebook.com/groups/savy.ltu

 • Sveiki, atsižvelgdami į Jūsų užklausas dėl vėluojančių paskolų įmokų administravimo, siunčiame trumpą proceso apžvalgą ir vėluojančių arba neįskaitytų paskolų statistiką. Įmokos administravimo procesas, kuris buvo kurtas su konsultantais iš vienos didžiausių skandinavijos skolų išieškojimo įmonių, susideda iš trijų dalių:

  Administravimas SAVY viduje (0-40 dienų):

  * Paskolos gavėjas įmoką privalo atlikti iki kiekvieno mėnesio 15 dienos.
  * Sąskaita siunčiama mėnesio pirmomis dienomis. Klientams apie artėjančią įmokos dieną primename sms žinute ir elektroniniu laišku.
  * Kiekvieno mėnesio 16 dieną skambiname klientams, kurie neatliko įmokos. Deriname įmokos atlikimo datą. Perspėjame apie delspinigius ir kitas vėlavimo pasekmes. Aiškinamės vėlavimo priežastis.
  * Neapmokėjus pradedame skaičiuoti delspinigius.
  * Negavus mokėjimų klientams reguliariai siunčiami priminimai. Priminimai atliekami skambučiu, elektroniniu laišku ir sms žinute. Siunčiamas fiziškas laiškas gyvenamuoju adresu.
  * Perdavimas skolų išieškojimo įmonei:

  Paskolos gavėjui vėluojant atlikti įmoką 40 dienų, išieškojimo procesą administruoti perduodame skolų išieškojimo įmonei. Talpiname įrašą apie kliento skolą Creditinfo duomenų bazėje. Kol paskolos gavėjas neatlieka įmokų, išieškojimo kaštus dengia SAVY.

  Skolų išieškojimo įmonei yra perduodama mėnesio įmoka, kuri vėluoja 40 ir daugiau dienų. Sutartis nėra nutraukiama ir klientui susimokėjus vėluojamą įmoką, jis grąžinamas į ankstesnį grafiką. Kadangi investicijų statusai nuolat kinta, nuo šiol elektroniniu laišku informuosime ne tik, kai perduosime į skolų išieškojimo įmonę, tačiau ir susigrąžinus iš jos.

  Teisminis išieškojimas:

  Skolų išieškojimo įmonei nepavykus atstatyti mokėjimo grafiko, siunčiamas registruotas laiškas su antstolio parašu ir klientas grąžinamas SAVY kur su juo toliau stengiamasi susitarti dėl mokėjimų grafiko. Atsižvelgiant į skolų išieškojimo įmonės rezultatus ir rekomendacijas, pradedamas teisminis skolos išieškojimas. Griežto termino, kiek vėluojant nėra.

  Pažymėtina, kad atsižvelgiant į investuotojų interesus sutartis bus nutraukiama tik išimtinais atvejais (nutraukus sutartį nustoja skaičiuotis 0.05% delspinigiai) ir į teismą kreipiamasi tais atvejais kai yra realus pagrindas einamu metu atgauti skolą priverstiniu būdu, t.y. nuolatos vykdomas monitoringas ar klientas apdraustas socialiniu draudimu ir pan.

  Apie paskolos gavėjo perdavimą į teismą ir sutarties nutraukimą, taip pat informuosime elektroniniu paštu. Tokios paskolos paskyroje yra žymimos raudonai. Gavus teismo nutartį bus kreipiamąsi į antstolį dėl priverstinio paskolos grąžinimo, turto išvaržymo ir kitų veiksmų vykdymo. Išieškojimo procesą organizuoja ir kaštus padengia SAVY.

  Kadangi tarpusavio skolinimo veikla yra nauja, naujas reikalavimo teisių automatinis perleidimo institutas, šiuo metu finalizuojami pirmi ieškiniai ir teismus pasieks vėliausiai nuo iki Kalėdinių švenčių. Procesas yra tobulinimas ir keičiamas, atsižvelgiant į naudojamų priemonių veiksmingumą.

  Taip pat keičiami ir vertinimo kriterijai. Informuojame, kad paskolos klientams dirbantiems užsienyje nuo šiol nėra suteikiamos. Taip pat siunčiame vėluojančių paskolų statistiką pagal kelis kriterijus: reitingą, amžių, paskolos tikslą ir pajamas. Imtis – visos vėluojančios paskolos. Ir dalinamės nuoroda, kur galite matyti ketvirčio ataskaitas Lietuvos bankui.

  Visada laukiame Jūsų įžvalgų ir pasiūlymų, kad investicijų susigrąžinimas būtų, kuo efektyvesnis.

  darbasinternetu.lt/savy
  facebook.com/groups/savy.ltu

 • Vienas didžiausių Švedijos bankų „Swedbank“ nesupranta, kaip veikia bitkoinai ir neįžvelgia didesnių tarpusavio skolinimo perspektyvų, visgi į kai kurias mokėjimų rinkos inovacijas bankas žiūri pozityviai, teigia Michaelas Wolfas, Lietuvoje apsilankęs „Swedbank“ grupės prezidentas.

  Plačiau: http://vz.lt/sektoriai/bankai-draudimas/2015/12/02/swedbank-prezidentas-nesuprantame-bitkoinu#ixzz3tcRtzX5I

 • SAVY pradeda taikyti naująjį kredito reitingą – tai modelis, paremtas paskolos gavėjo prognozuojama tikimybe negrąžinti paskolos, kurio dalis yra iki šiol naudotas Creditinfo modelis. Šio modelio dėka paskolos gavėjui bus priskiriamas SAVY reitingas ir palūkanos pagal jo prognozuojamą tikimybę negrąžinti paskolos.

  Šį reitingą kūrėme kartu su Creditinfo naudojant ypatingai daug statistinių duomenų, nuolatos investuojame, kad investicijos būtų saugesnės ir patikimesnės, todėl ženkliai patobulinome iki šiol naudotą reitingą. Tokio tipo reitingus naudoja tik didžiosios kreditų finansų įstaigos ir kreditų bendrovės, todėl norime užtikrinti aukščiausią galimą lygį vertinant klientų riziką.

  Įvertinant kredito riziką, paskolos metinės palūkanos turi užtikrinti grąžą investuotojams iš kiekvienos paskolų grupės. Metinės palūkanų normos priklausys nuo individualaus paskolos gavėjo rizikos, t.y. SAVY reitingo. Apačioje pateikiame palūkanų normas.

  Daugiau rašėme mūsų naujienlaiškyje, o jei turite klausimų ar komentarų – labai laukiame.

 • Sveiki, kelios svarbios žinutės ir pakeitimai SAVY platformoje:

  Seimas Lapkričio 5 dieną pritarė naujai Vartojimo kredito įstatymo redakcijai, kuri apibrėžė tarpusavio skolinimo platformos administratorių kaip teisinį subjektą ir nustatė administruojančiai įmonei teises ir pareigas. Įstatymas įsigalioja nuo 2016 02 01. SAVY planuoja artimiausiomis savaitėmis informuoti investuotojus apie pagrindinius pakeitimus, susijusius su šio įstatymo įsigaliojimu. Iki 2016 02 01 niekas platformoje nesikeičia.

  Nuo penktadienio (lapkričio 13d.) antrinėje rinkoje galėsite pirkti/parduoti vėluojančias investicijas. Prieš įsigyjant investiciją, siūlome atkreipti dėmesį į jos spalvą. Vėluojančios paskolos bus pažymėtos geltona spalva, kaip ir investuotojo paskyroje. Investicijų, kurių paskoloms vykdomas ikiteisminis/teisminis išieškojimas, įsigyti/parduoti antrinėje rinkoje nebus galimybės.

  Atsižvelgiant į Jūsų užklausas dėl investavimo limito, norime informuoti, kad SAVY platformoje apribojimai nėra taikomi. Limitai taikomi Paysera sąskaitai pagal pasirinktą planą. Tad siūlome prisijungus prie Paysera paskyros peržiūrėti dienos, mėnesio ir metų limitus, pasirenkant atitinkančius Jūsų poreikius.

 • Automatinis investavimas, automatinis paskolų pardavimas su pelnu, veikia puikiai! Daryti nieko nereikia, platforma praktiškai viską atlieka pati, telieka stebėti kaip auga Jūsų investicinis portfelis. Viskas legalu, skaidru, paprasta, įmonė registruota Lietuvoje. Reikia patarimų kaip maksimaliai išnaudoti Savy.lt platformą? Susisiekite su manimi!

  Taip pat sukūriau privačią Facebook grupę: facebook.com/groups/savy.ltu

 • Sveiki!

  Norime informuoti apie dvi naujienas, kurias rasite atnaujintame SAVY puslapyje:

  Grąžos skaičiuoklė (https://savy.lt/docs/apr_calculator.html): Jūsų patogumui įdiegėme grąžos skaičiuoklę, kurią visada galėsite rasti mūsų puslapyje. Skaičiuoklė bus pateikta ir paskolų sąraše, kai rinksitės investuoti. Paskolų grąžinimas skaičiuojamas anuiteto būdu, tad patogiai matysite palūkanų ir investicijų dalį, kurią gaunate kas mėnesį, kaip kinta investicijos ir palūkanų dalis kiekvieną mėnesį ir kitą su paskolos grąža susijusią informaciją (pvz, atlikus paskolos grąžinimą prieš terminą ir kt.).

  Statistika (https://savy.lt/docs/statistics.html): SAVY puslapyje bus pateikiama aktuali statistika, kurią atnaujinsime kiekvieną dieną. Statistika susideda iš įvairių pjūvių ir jeigu turite pasiūlymų dėl kitos, jums aktualios informacijos pateikimo, informuokite mus [email protected].

  Artimiausias SAVY atnaujinimas bus susijęs su investuotojų paskyrų pakeitimu. Diegiamas naujas atvaizdavimas, kuris bus išsamesnis ir aiškesnis. Apie pakeitimus taip pat informuosime artimiausiu metu.

  Turite klausimų? Mielai atsakysime!

  Savy naujienas sekite Facebook, Twitter ir Savy forume.

  T: +370 5 272 0151, E: [email protected]

 • Sveiki!

  Norime informuoti apie dvi naujienas, kurias rasite atnaujintame SAVY puslapyje:

  Grąžos skaičiuoklė (https://savy.lt/docs/apr_calculator.html): Jūsų patogumui įdiegėme grąžos skaičiuoklę, kurią visada galėsite rasti mūsų puslapyje. Skaičiuoklė bus pateikta ir paskolų sąraše, kai rinksitės investuoti. Paskolų grąžinimas skaičiuojamas anuiteto būdu, tad patogiai matysite palūkanų ir investicijų dalį, kurią gaunate kas mėnesį, kaip kinta investicijos ir palūkanų dalis kiekvieną mėnesį ir kitą su paskolos grąža susijusią informaciją (pvz, atlikus paskolos grąžinimą prieš terminą ir kt.).

  Statistika (https://savy.lt/docs/statistics.html): SAVY puslapyje bus pateikiama aktuali statistika, kurią atnaujinsime kiekvieną dieną. Statistika susideda iš įvairių pjūvių ir jeigu turite pasiūlymų dėl kitos, jums aktualios informacijos pateikimo, informuokite mus [email protected].

  Artimiausias SAVY atnaujinimas bus susijęs su investuotojų paskyrų pakeitimu. Diegiamas naujas atvaizdavimas, kuris bus išsamesnis ir aiškesnis. Apie pakeitimus taip pat informuosime artimiausiu metu.

  Turite klausimų? Mielai atsakysime!

  Savy naujienas sekite Facebook, Twitter ir Savy forume.

  T: +370 5 272 0151, E: [email protected]

 • Autoinvestavimo įrankis Savy.lt platformoje puikiai veikia. Investuoja į kiekvieną naują paskolą automatiškai pagal tam tikrus paskolų kriterijus. Asmeniškai investuoju į kiekvieną naują 3, 6, 9 ar 12 mėnesių paskolą. Vengiu ilgai trunkančių paskolų, dėl mažesnės rizikos. Geriau greičiau atgauti pinigus ir juos reinvestuoti iš naujo. Dar neturite Paysera sąskaitos? Registracija čia: https://www.paysera.lt/ref/235638. Tik naudodami Paysera mokėjimo procesorių, galite investuoti per Savy.lt platforma.

 • Sveiki!

  Su džiaugsmu norime informuoti, kad jau galite išbandyti 6 automatinio investavimo profilius! Kiekvienam profiliui siūlome suteikti pavadinimą. Taip galėsite atskirti skirtingais profiliais atliktas investicijas. Automatinis investavimas išlieka eilės principu. Tad dabar paskolai atitikus profilio parametrus ir esant Jūsų eilei, į paskolą galėsite investuoti kelis kartus.

  Svarbus pasikeitimas, kad nuo šio penktadienio vietoj anksčiau galimos 150 Eur investicijos į vieną paskolą, galėsite investuoti 300 Eur.

  Lauksime Jūsų atsiliepų ir naujų pasiūlymų!

  SAVY sklandžiam ir nenutrūkstamam investavimui rekomenduoja pasirinkti autoinvestavimą.Plačiau apie autoinvestavimą galite paskaityti 10 punkte.

  Turite klausimų? Mielai atsakysime!

  Savy naujienas sekite Facebook, Twitter ir Savy forume.

  T: +37052720151, E: [email protected]

 • Sveiki,

  Su džiaugsmu norime pranešti, kad atsižvelgiant į Jūsų pasiūlymus automatinio investavimo įrankiui, buvo atlikti pakeitimai. Tad jau nuo rytojaus galėsite papildomai pasirinkti paskolos gavėjo gaunamą pajamų sumą, pagrindinį pajamų šaltinį ir amžių. Neatnaujinus automatinio investavimo, veiks ankstesni nustatymai.

  Taip pat kitą savaitę automatinis investavimo įrankis bus papildytas galimybe turėti 6 skirtingus investavimo profilius.

  Norime priminti, kad visada laukiame Jūsų idėjų bei pasiūlymų el.paštu ar skambučiu.

  Turite klausimų? Mielai atsakysime!

  Savy naujienas sekite Facebook, Twitter ir Savy forume.

  T: +37052720151, E: [email protected]

 • Lygiai prieš metus, išbandžiau lietuvišką jungtinio finansavimo platformą – Savy.lt. Jos pagalba, kelių mygtukų paspaudimu galite investuoti į asmenines paskolas, kurių metinės palūkanos gali siekti 40%. Suteiktų blogų paskolų procentas nesiekia 5%, todėl ši platforma itin patraukli ir siejama su maža rizika. Siekiant valdyti investavimo riziką, Savy investuotojams į vieną paskolą leidžiama investuoti ne daugiau 145 €. Investuotojui nereikia bendrauti su paskolos gavėju, nes Savy administruoja visas procedūras iki paskolos grąžinimo, įskaitant ir skolos išieškojimą, vykdomą kompetentingų institucijų. Viso mano portfelį sudaro apie 15 paskolų, iš kurių visos grąžinamos laiku (kartais pavėluojama, bet nei vienai paskolai neprireikė teisminio išieškojimo). Labai rekomenduoju išbandyti visiems, kurie mėgsta pasyvias pajamas!

 • Sveiki,

  Šiuo naujienlaiškiu norime plačiau papasakoti apie paskolas su įkeitimu ir kuo jos skiriasi nuo paskolų be įkeitimo.

  Paskolos su NT įkeitimu suteikiamos nuo 3000 iki 15000 EUR. Paskolos gavėjai, norintys gauti paskolą su NT įkeitimu visų pirma turi įrodyti, kad jie turi pakankamas pajamas skirtas aptarnauti paskolos įmokoms. Planuojama, kad vidutinės palūkanos, mokamos investuotojams, bus 9-15%, o Paskolos terminas -12- 60 mėn.

  Įvertinę pajamas SAVY vertins siūlomą įkeisti turtą:

  Turtas turi būti neįkeistas ar kitaip apribotos galimybės juo disponuoti.

  Turtas turi būti likvidus.

  Yra įvertinama vidutinė turto rinkos vertė pagal SAVY vidaus vertinimo sistemą. SAVYnereikalaus nekilnojamojo turto vertintojų ataskaitos, tačiau tam tikrais atvejais ji bus atliekama.

  Finansuoti teikiamų paraiškų paskolos ir turto vertės santykis (LTV) neviršys 65 %.

  Visas turtas privalomai turės turėti draudimą.

  1.Kadangi SAVY tik pradeda rinkti paraiškas su NT įkeitimu tam tikros procedūros ir reikalavimai gali kisti po poros mėnesių, priklausomai nuo gaunamų paraiškų (pvz. pradžioje neplanuojama įkeitinėti žemės; dabar neplanuojama gauti vertinimo ataskaitos, tačiau vertinimo ataskaita gali tapti privaloma ateityje);

  2.Minimali investuotina suma – 5 EUR. Maksimali investuotina suma į vieną paskolą – 500 EUR;

  3.Paskolų su NT įkeitimu delspinigiai bus 0,5% per dieną;

  4.Paskolas su NT įkeitimu reglamentuoja Civilinis kodeksas, o ne Vartojimo kredito įstatymas;

  5.Aukcione, šalia tipinės informacijos taikomos paskoloms be įkeitimo, bus pateikiama nauja informacija, t.y. turto vieta, nuotraukos (arba vertinimo ataskaita), google street view arbamaps.lt nuoroda, paskolos ir turto vertės santykis (LTV) ir kt. informacija;

  6.Tiksli informacija apie turtą bus nurodoma Ofertoje ir Akceptose (unikalus numeris, statybos metai, nusidėvėjimas, etc.);

  7.Sufinansavus paskolai, paskolos gavėjas privalės įkeisti turtą, hipotekos turėtoju nurodant UAB Bendras finansavimas. Tik įkeitus turtą bus pervedama paskolos suma paskolos gavėjui. Dėl šios priežasties nuo investavimo dienos iki pinigų pervedimo dienos investuotojų lėšos bus rezervuotos.

  8.Esant nemokumo atvejui ir nutraukus paskolos sutartį, UAB Bendras finansavimas, kaip hipotekos turėtojas, pradės privestinį išieškojimo procesą iš įkeisto turto.

  -Jeigu išieškojimo metu bus parduodamas turtas iš varžytinių, investuotojams bus grąžinamos lėšos (investuota suma, palūkanos, delspinigiai).

  -Jeigu bus tokia situacija, kai turtas bus parduotas už mažesnę negu visų reikalavimo teisių suma, investuotojams įmokos bus grąžinamos proporcingai.

  9.Atkreipiame dėmesį, kad, tuo atveju kai norite investuoti didesnes sumas, prašome padidinti savo limitus Paysera sąskaitoje. Tai galite padaryti prisijungę prie savo Paysera paskyros ir kairėje pusėje apačioje paspauskite ant „Limitų, teisių, įgaliojimų“.

  Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad antrinėje rinkoje yra paskolų, kurių paskolų gavėjai vėluoja vykdyti savo įsipareigojimus. Apie tai yra informuojama žodžiu „vėluojama“. Nors šiuo metu negalima parduoti vėluojančių investicijų, tačiau tos investicijos, kurios pradėjo vėluoti po jų įkėlimo, yra paliekamos, kad įsitikintume, kad galime artimiausiu metu leisti parduoti ir vėluojančias paskolas. Todėl prieš pirkdami investiciją įsitikinkite, kad jos būklė yra tokia, kokios norite (vėluoja vykdyti įsipareigojimus, arba juos vykdo laiku).

  Artimiausiu metu planuojame kitus atnaujinimus, apie kuriuos informuosime atskirai.

  Kaip vertinate šias SAVY naujienas?

  Pasidalinkite mintimis – rašykite į [email protected]

  SAVY

 • aurelijus v.

  mires reikalas cia…

  • Kodėl taip manai? Jei viskas puikiai veikia?

   • aurelijus v.

    labai jau rerai ismeta tu paskolu 🙁 ir jei nespeji per 2-3 minutes susisukt tai liksi nieko nepeses 🙁

    • Šiuo metu yra tikrai daug paskolų, vienintelis ryškus trūkumas trumpų laikotarpių paskolos 3, 6, 9 ar 12 mėnesių.

 • SAVY bei kitose peer-to-peer įmonėse pasaulyje, kiekvieną mėnesį paskolinama apie penkis šimtus milijonų dolerių. Vidutinė palūkanų norma – 12% – kas mėnesįinvestuotojams atneša daugiau nei penkis milijonus dolerių investicinės grąžos.

  Skolinimasis iš SAVY yra 75 % pigesnis, negu kad iš kredito unijų. Tai lemia tai, kad paskolų gavėjai geba pilnai grąžinti pasiskolintus pinigus.

  Investavimas akcijų biržoje yra daug rizikingesnis, negu investuojant į paskolą. 2008 metų krizės metu, akcijų kainos krito net 50 procentų, tuo tarpu investavimas į paskolas patyrė tik 3 procentų nuosmukį.

  Turiu ir daugiau gerų naujienų,
  Tavo asmeninė investavimo galimybė – SAVY

  KAUNAS – jau rytoj! Susitiksime 18:00 val. “Centre Hotel” viešbutyje (Savanorių pr. 66)

  Kiti Lietuvos miestai:
  Vasario 10 d. 18 val. – Panevėžys
  Vasario 11 d. 18 val. – Klaipėda
  Vasario 12 d. 18 val. – Šiauliai

  Kviečiame registruotis: http://goo.gl/Jo64D8

 • Mindaugas

  Sveikas, dominta šis investavimo būdas, bet niekur nerandu, informacijos, kaip į tai reaguoja VMI. Kai gauni pajamas.

  • Visas pajamas labai patogu deklaruoti, nes Savy sistema pati Jums metų gale suruoš visus reikiamus dokumentus ir skaičius.

 • Nuo šiol į beveik kiekvieną naują paskolą investuoju po 50 Lt. Jokių problemų su išmokomis, viskas laiku pagal sutartis. Šiuo metu tik pradėjau investuoti į vis daugiau paskolų ir pateiksime daugiau rezultatų su daugiau paskolų taip pat įvairiu rizikingumu.

 • Jau gavau trečiają išmoką 🙂

 • Kadangi viskas puikiai einasi, investavau 1000 Lt (t.y. į dvi paskolas po 500 Lt). Laukiame sekančių išmokų.

 • Jau gavau antrają išmoką 🙂

 • Jau gavau pirmają išmoką 🙂

 • Pirmiausia, atsidaromę PaySera sąskaitą – https://www.mokejimai.lt/ref/235638 🙂

© 2013 - 2017 Darbasinternetu.lt (V2) priklauso UAB "IT sprendimų grupė" įk. 304471579.