MyPayingCryptoAds – Bitcoin pelno dalijimosi platforma! Nuo 0,01 BTC iki 120%!

Geros naujienos iš MPA stovyklos! Pristome Jums naują Bitcoin uždarbio galimybę – MyPayingCryptoAds! Reklamos paketo kaina nuo 0,01 iki 0,1 BTC, grąža iki 120% ir 6% nuo komandos pirkimų! Skamba neblogai? Taip ir yra! Tai antrasis Uday Nara administratoriaus valdomas uždarbio projektas, kuriame perkame reklamą ir gauname Cashback nuo kitų žmonių reklamos pirkimų!

  • Privalumai: Reklamos rinkoje nuo 2015 Kovo mėn., galima pradėti ir nuo 1 paketo (~32 €), aukštas populiarumas ir patikimumo rodiklis. Puikios Bitcoin projektų reklamos galimybės.
  • Trūkumai: Būtina peržiūrėti 10 reklamų kasdien, norint gauti Cashback. Platforma gali būti iš dalies naudojama MPA programos skolai dengti, kas susiję su didesne rizika.
  • Minimalus įnašas: 0,01 BTC
  • Minimalus išėmimas: 0,01 BTC
  • Mokėjimo procesoriai: Bitcoin

Šioje platformoje žmonės perką reklamos paketus, o kompanija dalinasi pelnu. Priešingai nei kituose pelno dalijimosi projektuose, čia viskas paremta Bitcoin valiuta. Vienas reklamos paketas kainuoja nuo 0,01 BTC (šiuo metu apie $7 arba 9 €), suteikia jums reklamos kreditų ir Cashback iki 0,012 BTC (120%)! Reklamos kreditai gali būti naudojami kitų Bitcoin uždarbio projektų reklamavimui, nes čia kiekvienas reklamos žiūrovas pilnai su ja susipažinęs! Tai baneriai, tekstinės reklamos, reklama tik prisijungus, srauto apsikeitimo reklamos ir pinigų nuorodos (kitaip vadinamos Cashlinks, kurias galite spausti neišleidę nei cento!).

mpcaaa

Laikas per kurį pozicijos uždirba 120% nėra tiksliai nurodomas ir pilnai priklauso nuo visų reklamos pirkimų. Mūsų manymu tai turėtų būti apie 2-3% kasdien. MPCA taip pat suteikia 6% nuo visų Jūsų komandos pirkimų. Cashback skirstomas kiekvieną valandą, jei vadovausitės taisyklę žemiau!

SVARBU! Norėdami uždirbti iš turimų reklamos pirkimų Cashback, privalote būti peržiūrėję 10 reklamų (Surf)!

mpca

Specifikacijos.

Dar vienas svarbus faktorius yra tas, kad čia viskas skaičiuojama ne įprasta USD valiuta, o BTC. Bitcoin kaina stipriai kinta kasdien, o šioje programoje mes visada gausime tai, ką ir įdėjome – Bitcoin. Taip pat nuo jūsų turimos narystės priklauso kiek jums leidžiama įsigyti reklamos paketų.

  • Perkant iki 20 paketų, narystės pirkti neprivalote.
  • Explorer narystė (0,02 BTC/mėn) leis jums turėti iki 50 aktyvių paketų.
  • Professional narystė (0,05 BTC/mėn) leis jums turėti iki 100 aktyvių paketų ir suteiks daugiau reklamos kreditų.
  • Elite narystė (0,1 BTC/mėn) leis jums turėti virš 100 aktyvių paketų ir suteiks dar daugiau reklamos kreditų.

Kaip pradėti?

Kelių dienų bėgyje bus atidaryti pirkimai ir mes iš karto atnaujinsime šią skiltį, o dabar galite atilikti registraciją! Mes tikrai tikimės, kad tai bus vienas iš didžiausių ir geriausių 2016-17 metų projektų!

(Bitcoin Lietuva – Facebook, RevShare Lietuva – Facebook)

Vytautas Perminas

Internetiniu uždarbiu domiuosi ir užsiimu jau 5 metus. Per šį laiką sukaupta informacija dalinuosi su Jumis. Jei turit kokių klausimų su konkrečiu mano uždarbio pasiūlymu, drąsiai kreipkitės.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

© 2013 - 2017 Darbasinternetu.lt (V2) priklauso UAB "IT sprendimų grupė" įk. 304471579.