Matebux – Perspektyvus PTC/RevShare projektas

Matebux, nesenai pasirodžiusi socialinė platforma, kurioje moka pinigus už reklamos paspaudimus ir dalinasi pelnu su perkančiais reklamos paketus nuo 5 USD. Čia galima pradėti dirbti ir be investicijų, o kūrėjai Evolution Script yra puikiai pažįstami PTC pasaulyje nuo 2010 metų. Jie taip pat per šį laiką sugebėjo užsitarnauti puikią reputaciją, kurdami kokybiškas TVS skirtas PTC projektams. Manau, kad čia neturėtų nutikti nieko nemalonaus, kas galėtų labai pakenkti puikiai reputacijai.

Premium narystė kainuoja 20 USD metų laikotarpiui.

Šioje platformoje, kuri turi daug panašumu su Facebook, galima uždirbti ne tik spaudinėjant reklamas (iki 0,02 USD vertės) kaip įprastame PTC , bet taip pat ir perkant reklamos paketus kurie uždirba iki 110% ir kainuoja nuo 5 USD (panašiai kaip TrafficMonsoon programoje, tik daug pigiau). Užsieniečiai vykdydami užduotis gali uždarbiauti papildomai. Deja, bet Lietuvoje nėra pateikiama vertingų pasiūlymų arba jų nėra visai. Reklamos paketų pirkimas yra turbūt smagiausia ir kartu pelningiausia platformos dalis. Šiomis dienomis reklamos paketai moka iki 2-6% kasdien. Galima pirkti 5 arba 20 USD vertės reklamos paketus.

 • 5 USD reklamos paketas suteikia 300 PTC kreditų, 100 banerio paspaudimų ir dalinasi pelnu iki 5,5 USD.
 • 20 USD reklamos paketas suteikia 1000 PTC kreditų, 1000 banerio paspaudimų ir dalinasi pelnu iki 22 USD.

Taip pat reklamuotis galite ir nepirkdami reklamos paketų. Matebux siūlo ir pigesnę PTC, tekstinę ir reklamos banerių reklamą. Kaip ir daugumoje įprastų PTC, čia taip pat galima nuomotis referalus, kurie kainuoja 0,20 USD už vienetą. Išnuomoti referalai jums dirbs 30 dienų. Pelningus pratęskite, o visai nedirbančius išmeskite. Aš uždarbiausiu pasinaudodamas visais platformos privalumais ir drąsiai rekomenduoju tai daryti jums.

Kaip pradėti?

Pirmiausia užsiregistruojame. Visas investicijas (jei įmanoma) atlikite su Payza el. banku. Tai vienintelis el. bankas, kuriame labai stipriai ginami investuotojo interesai. Taip pat programa priima PayPal, PerfectMoney, Bitcoin ir Neteller el. bankus. Po išmokų, visada reinvestuoju, kad išlaikyti esamus reklamos paketus ir juos padidinti. Jeigu turit kokių klausimų, drąsiai kreipkitės. Sėkmės!

(RevShare Lietuva – FacebookPTC Lietuva – Facebook)

Vytautas Perminas

Internetiniu uždarbiu domiuosi ir užsiimu jau 5 metus. Per šį laiką sukaupta informacija dalinuosi su Jumis. Jei turit kokių klausimų su konkrečiu mano uždarbio pasiūlymu, drąsiai kreipkitės.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

 • Vytautas Binkis

  Vytautai, pas mane kaba PTC Ad credits 900 ir Text Ad credits
  300. Nerandu per kur eiti, kad juos išnaudoti?

 • Viso jau iš Matebux pavyko nuimti 447,62 USD! Projektas veikia super sklandžiai, šiuo metu vėl pilnai perpirkinėju, nes baiginėjosi paketai.

  darbasinternetu.lt/matebux
  facebook.com/groups/revshare.ltu
  facebook.com/groups/paidtoclick.ltu
  facebook.com/groups/bitcoin.ltu

 • Ar vis dar mokus? man jau veluoja virš 3d. išmokėjimas

  • Žinoma mokus, kantrybės, tuoj pat gausi išmoką,

  • Jau turėjai gauti išmoką 😉

   • negavau, nors čia mano jau 3 prašyta išmoka

    • Atsiprašau, susisiekiau su Admin, sakė visus pervedimus padarys pirmadienį, o pervedimus daro iki 7 dienų arba iki 3 darbo dienų.

 • Viso jau išgryninau daugiau nei 210 USD! Apmokėjimą gaunu tą pačią arba sekančią dieną!

  facebook.com/groups/revshare.ltu
  facebook.com/groups/paidtoclick.ltu

 • Mano Matebux statistika. Jau suinvestavau beveik 300 USD. Jei dar nepradėjote, dabar pats tinkamiausias metas! Susisiekite ir suteiksiu daugiau informacijos, bei grąžinsiu 100% pirmos investicijos komisinių tiesiai į jūsų Payza sąskaitą!

  • Rented Referals arba kitaip nuomoti referalai, dirba puikiai, po keletos recyclinimų visi 400 referalų kasdien suspaudžia apie 10 reklamų. Visiems rekomenduoju naudoti AutoPay funkciją, nes susitaupys 10%, nei perkant rankiniu būdų už referalų pratęsimus.

 • Dar viena išmoka iš Matebux.

  darbasinternetu.lt/matebux
  facebook.com/groups/paidtoclick.ltu
  facebook.com/groups/revshare.ltu

 • Dar viena išmoka iš Matebux.

  facebook.com/groups/paidtoclick.ltu
  facebook.com/groups/revshare.ltu

 • Gautos išmokos. Viso daugiau nei 24 USD.

 • Esame tokie patenkinti projektu ir jo perspektyvomis, kad nusprendėme pateikti Jums investicijų draudimo pasiūlymą. Šį kartą manau kur kas geriau apgalvojome kaip galima apdrausti jūsų investicijas, nei ankstesniame ir kiek kitokio tipo projekte – compound.fund. Šioje programoje komisiniai už komandą yra vienodai lygūs uždarbiui už reklamos paketus, o tai yra 10%. Straipsnis taip pat pakoreguotas, visiems sėkmės!

  DRAUDIMAS: Šiuo metu visiems investavusiems arba ketinantiems investuoti mano komandos nariams galioja investicijos draudimas iki 100 USD, kuriuos projekto nemokumo atveju padengsime iš gautų komisinių už komandos pirkimus. Norėdami pasinaudoti pasiūlymu susisiekite asmeniškai.

 • Pirksiu po vieną 5 USD reklamos paketą kasdien. Prisijunkite prie mūsų Facebook grupių!

  facebook.com/groups/paidtoclick.ltu
  facebook.com/groups/revshare.ltu

 • Investavau papildomai 40 USD reklamos paketams, viso jau suinvestavau beveik 100 USD. Reklamos paketai dirba puikiai, nuo 2 iki 5% kasdien.

 • Mano komandos nariams grąžinu 100% gautų komisinių iš pirmų investicijų. Susisiekite.

 • Trečioji išmoka iš Matebux! Viso išėmiau jau daugiau nei 10 USD.

  facebook.com/groups/paidverts.ltu

 • Nupirkau keletą papildomų pozicijų. Pozicijos atidirba nuo 2 iki 5% kasdien!

  facebook.com/groups/paidverts.ltu

 • Pirmoji išmoka iš Matebux! Atvyko per 12 valandų nuo užprašymo.

  facebook.com/groups/paidverts.ltu

© 2013 - 2017 Darbasinternetu.lt (V2) priklauso UAB "IT sprendimų grupė" įk. 304471579.