ClaimBTC – Nemokami Bitcoin kas 20 minučių

By in Be investicijų, Bitcoin gavyba on 2016 balandžio 23

Ganėtinai šviežias Bitcoin kraniukas su įvairiais bonusais kas 20 minučių! Patogus, paprastas ir aiškus, duodantis ganėtinai daug palyginus su kitais kraniukais per dieną galima uždirbti net iki 100 tūkst. Satoshi monetų! Tokio tipo programos moka nedaug, dažniausiai investicijų nepriima ir išsilaiko labai ilgai iš tinklapyje rodomų reklamų. Kiekvieną kartą imant Bitcoin, galite gauti įvairių bonusų, amuletų kurie pagreitina ir padidina uždarbį. Prisijungdami kasdien, galite pasididinti savo bendrą uždarbį iki 100% (kasdien po 3%). Minimali išmoka: 0,0002 BTC.

Legendinis Bitcoin kraniukas. Didelės išmokos lojaliems nariams!

Kaip pradėti?

Jei dar neturite Bitcoin piniginės, ją galite susikurti čia. Turėdami piniginę, galite pradėti registraciją ClaimBTC ir iš karto pradėti dirbti. Kai tik surinksite 20 tūkst. Satoshi monetų (0,00020000 BTC), jas iš karto galėsite persivesti į savo piniginę. Būtinai prisijunkite kasdien norėdami gauti uždarbio bonusą kuris duoda iki 100% papildomai nuo viso uždarbio! Taip pat nepamirškite panaudoti gautus amuletus, atkreipkite dėmesį į duodamus bonusus, ne visada jie yra labai naudingi. Rekomenduoju paskaityti apie mūsų pirmajį Bitcoin kraniuką kurį Jums pristačiau prieš daugiau nei 2 metus – Freebitco.in. Šis kraniukas veikia jau daugiau nei 4 metus. Du kraniukai – dvigubas uždarbis!

(Bitcoin Lietuva – Facebook)

Vytautas Perminas

Internetiniu uždarbiu domiuosi ir užsiimu jau 5 metus. Per šį laiką sukaupta informacija dalinuosi su Jumis. Jei turit kokių klausimų su konkrečiu mano uždarbio pasiūlymu, drąsiai kreipkitės.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

 • ieva

  o is kur gauti ta bitcoin adress?

  • Pirmiausia Jums reikės atsidaryti Bitcoin piniginę. Pvz. cia http://www.jaxx.io, o norėdami matyti savo adresą, spauskite Receive.

 • Viso išmokėta iš ClaimBTC šiai dienai. Kaip sekasi Jums?

 • Andrius Sargautis

  kaip per diena galma uzdirti iki 100k satoshi jei kas 20min po kokius 300 duoda

  • Pažiūrėk “Top claimers for today” lentelę, ten esu matęs net virš 100 tūkst. Satoshi surinkusius narius.

 • Aktyviems nariams vis daugiau uždarbio kasdien!

© 2013 - 2017 Darbasinternetu.lt (V2) priklauso UAB "IT sprendimų grupė" įk. 304471579.