APM Agentuur – Reklamos agentūra

By in Be investicijų, PTC uždarbis on 2016 vasario 18

APM Agentuur – Nauja reklamos agentūra, kuri dalina pinigus už reklamos peržiūras. Labai greitai augantis projektas leis uždirbti neinvestavus nei cento. Už keletą reklamos peržiūrų gausite iki keliasdešimt euro centų, kuriuos betkada galite persivesti į savo Paysera sąskaitą (o turint kortelę, juos iš karto leisti parduotuvėje arba surinkus 5 € investuoti į Savy platformą). Puikus uždarbio būdas pradedantiesiems ir ne tik. Rekomenduoju peržiūrėti pristatomajį filmuką.

Reklamos pasaulyje galioja senos taisyklės, kurios byloja, kad už jos sklaidą būtina sumokėti šį darbą atliekantiems kanalams. Nesvarbu ar tai būtų paštininkas, nešiojantis skrajutes ar technologijų milžinas „Google“, tinklalapiuose rodantis reklaminius skydelius. Kaip ir visos taisyklės, ši buvo sulaužyta. Virtualios platformos „Adpays.me“ kūrėjas Evgenijus Glebovas siūlo visiškai kitokį būdą pasiekti vartotojus – užuot mokėjus tarpininkams, galima sumokėti potencialiems jūsų klientams ir pirkėjams.” – Verslo Žinios

Projektas ganėtinai paprastas, bei yra puikiai išverstas į Lietuvių kalbą. Puikiai tinka visiems, įskaitant ir tuos, nesenai pradėjusius uždarbiauti internete. Reklamos atsiranda praktiškai kasdien, į kurias žvilgtelėje vos keletą sekundžių uždirbame keliasdešimt euro centų. Asmeniškai per pirmą savaitę man pavyko uždirbti šiek tiek daugiau nei 0,70 €, o per antrą dar 1,10 €, trečioji – 0,50 € ir t.t.  Žemiau matome kaip atrodo mano reklamos lenta.

Vidinis ofisas ir reklamos.

Kaip pradėti?

Pirmiausia atsidarome el. pinigų įstaigos Paysera sąskaitą (jei dar neturite). Prisijungus ten, galite užsisakyti jų VISA kortelę, kad galėtumėte leisti uždarbį parduotuvėse. Tada registruojamės į APM Agentuur, užsipildome savo profilį ir susiejame Paysera sąskaitą (labai svarbu, nes galite negauti reklamų). Pirmąsias pinigines reklamas gausite 1-2 dienų bėgyje. Apie tai informuos el. paštu (Reklamdavys nori sumokėti Jums!), tad daugiau daryti nieko nereikia. Pasikartosiu, bet man per pirmas dvi savaites pavyko uždirbti beveik 2 €. Iš viso šiai dienai uždirbau jau kiek daugiau nei 5 €. Sėkmės kolegos!

 1. Atsidarome sąskaitą PaySera (jeigu dar neturite).
 2. Registruojamės APM Agentuur.
 3. BŪTINA: Sujungiame APM Agentuur su Paysera sąskaita ir kantriai laukiame reklamų apie kurias informuos el. paštu (paprastai tai trunka 1-2 dienas).
 4. Uždirbę pinigus juos galime tuoj pat leisti turėdami Paysera banko kortelę arba investuoti į Savy platformą (nuo 5 €).
 5. PTC Lietuva – Facebook.
 6. Kiekvienas APM Agentuur narys turi galimybę laimėti visureigį Suzuki Vitara!

Vytautas Perminas

Internetiniu uždarbiu domiuosi ir užsiimu jau 5 metus. Per šį laiką sukaupta informacija dalinuosi su Jumis. Jei turit kokių klausimų su konkrečiu mano uždarbio pasiūlymu, drąsiai kreipkitės.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

 • zelC

  kotais po nauju metu reklamu nebeduoda 🙁

 • Pokalbių programėlę APMchat Android jau galima atsisiųsti Play Market! APMchat – tai mesendžeris (pokalbių programėlė), kurioje jūsų dėmesys apmokamas. Tai – mobilus jūsų APMboard papildymas, kuriame galite laisvai bendrauti su savo draugais ir sykiu matyti savo APM sąskaitos balansą. APMchat yra lentelė, kurioje pamatysite savo APMboard sąskaitos balansą ir pinigų sumą, kurią jums siūlo reklamdaviai mainais už jų reklamų peržiūrą.

  Greitu metu atsiras galimybė žiūrėti reklamą pačioje programėlėje, o kol kas APMchat yra mesendžeris, kuriame jūs nepamatysite nė vienos NELAUKTOS reklamos.

  Pamirškite erzinančią reklamą, iškylančius langus, pasikartojančius vaizdo įrašus, reklamjuostes, trukdančias bendrauti; mes vertiname jūsų laiką ir dėmesį, todėl sukūrėme pokalbių programėlę, kurioje galite mėgautis bendravimu su savo artimaisiais: siųskitės APMchat (https://play.google.com/store/apps/details?id=me.adpays.chat).

  (Mesendžeris Android 4 ir aukštesnei versijai, jau greitai – iOS)

 • Programa veikia itin puikiai ir jau prisijungė kiek daugiau nei 14 tūkst. Lietuvių! Ar jau visi turite asmeninę reklamos lentą?

  darbasinternetu.lt/adpays-me

 • Vytautas Binkis

  Šiandien prisijungiau prie sistemos. 2015 12 21 vz.lt yra straipsnis apie ši projektą. http://vz.lt/apps/pbcs.dll/article?avis=VZ&date=20151221&category=MARKETING&lopenr=151229964&Ref=AR&&profile=1028 komentaruose jie mini jog “kolkas tai tik ideja, manau po metų praktiškai prasidės jos tikroji realizacija, bet tam mes turime surinkti bent jau 500 000 registruotų vartotojų. Tada mes turėsime svorį, ir tos agentūros, kurios dabar taip įžūliai bruka Jums tai, ko Jums nereikia, pradės naudoti mūsų platformą, kaip papildomą reklamos kanalą.” Komentarų rašymo metu tą dieną kaip ir išėjo straipsnis, sako jog turi jau 6771 žmonių. Šiai dienai praėjus maždaug 3 mėn. turime 14383 – daugiau nei dvigubai. Manau vidutiniška pradžia, bet norėtusi tikėtis metu gale pirmo 100 tūkst. Užsireginau vakar, šian gavau pirmą reklamą įvertinta 3,6 cento.

 • Virgute7777

  Kai bandžiau susieti APM su Paysera sąskaita paprašė pririšti Paysera sąskaitą ir paspausti, kad patvirtinti tapatybę. Ir viskas, ar dar kažką turėjau atlikti? Nes Paysera nieko daugiau ir neprašė 🙂

  • Koks jūsų prisijungimo vardas?

   • Virgute7777

    virgute7777 🙂

 • PRIMENU KAD, paskutiniai užsiregistravę nariai nesusieja savo APM su Paysera sąskaita, o tai padaryti yra būtina, kad gautumėt mokamas reklamas!

 • Dar neturite reklamos lentos? Susikurti savo galite čia: https://www.adpays.me/referer/17650/ (Būtina susieti APM ir Paysera sąskaitas norint gauti mokamas reklamas). Sėkmės ir visiems gero bei darbingo pirmadienio!

  darbasinternetu.lt/adpays-me

 • Geros naujienos, katik vėl visiems nariams davė pinigų už kelių sekundžių reklamos peržiūrą! Skubame jų pasiimti!

 • Ernest Loid

  Mano irgi panasus tik va dar vienas pastebejimas uzeini i svetaine buna kokios 5 reklamos , ir pastoviai is kokiu 5 reklamu dvi tik uzskaito , kaip jums irgi tas pats ?

  • Man atrodo, kad užtenka paspausti tik 1 ar kelias reklamas, kad užskaitytų uždarbį arba kai kurios reklamos būna nemokamos.

 • Kokie jūsų rezultatai ir per kiek laiko? Per dvi savaites man pavyko uždirbti beveik 2 €. Nuotraukoje nesimato vienos bandomosios išmokos 0,30 € į Paysera sąskaitą, kuri mano atveju atvyko per keletą valandų.

 • Paskutiniu metu reklamos ateina kasdien!

 • Ernest Loid

  ateina i emaila pranesimas jau antra karta kaip ir dabar , uzeinu i svetaine ir pastoviai tuscia , kame cia problema

  • Ernest Loid

   ai dabar viskas ok ten tiesiog reikia paspausti ir refreshinasi .

 • Nesenai davė naujų reklamų už 0,33 €! Skubame pasiimti!

 • LABAI SVARBU KAD GAUTUMĖT MOKAMAS REKLAMAS: Būtina susieti APM Agentuur ir Paysera sąskaitas!

 • Katik davė naujų reklamų už 0,23 €! Skubame pasiimti!

 • zelC

  nu prisiregistravau bet nei vienos reklamos, per kiek laiko cia jos atsiranda ar yra skirtumas kokiam regione esi?

  • Po to susiek savo Paysera sąskaitą su APM Agentuur. Viską atlikus reklamas gausite už 2-3 dienų. Apie naujas reklamas gausite pranešimą el. paštu.

 • APMchat jau greit pasirodys!

  Dar kai ką prisukame, tikriname, šlifuojame… Ir kviečiame jus prisijungti prie mūsų: kartu testuoti programėlę.

  Mums reikia išradingų padėjėjų!

 • Facebook grupė netrukus!

© 2013 - 2017 Darbasinternetu.lt (V2) priklauso UAB "IT sprendimų grupė" įk. 304471579.